Kontakt z naszymi obecnymi i przyszłymi Klientami jest dla nas najważniejszy.

Dlatego zapraszamy, jeżeli chcą nam Państwo przekazać informacje i opinie lub mają Państwo pytania.

Auto Krak Jan Wójcik

Jasnogórska 105

31-358 Kraków

Kontakt telefoniczny
Recepcja 12 353 30 50
Recepcja 532 724 622
Kontakt mailowy
salon.mitsubishi@autokrak.pl

Godziny otwarcia salonu


pn. - pt.: 9:00 - 19:00
sb.: 8:00 - 14:00

Godziny otwarcia serwisu


pn. - pt.: 8:00 - 19:00
sb.: 8:00 - 14:00



Salon samochodów nowych


e-mail: salon.mitsubishi@autokrak.pl

Telefony ogólne do działu sprzedaży:
12 353 30 51
532 724 622

Grzegorz Głowacki

Doradca Handlowy
tel. 664 455 902
grzegorz.glowacki@autokrak.pl

Damian Wanat

Doradca Handlowy
tel. 883 390 922
damian.wanat@autokrak.pl

Bartłomiej Wójs

Doradca Handlowy
tel. 532 794 678
bartlomiej.wojs@autokrak.pl


Marcin Filipek

Kierownik Salonu
tel. 883 390 920
marcin.filipek@autokrak.pl


Ubezpieczenia

tel. 604 542 502
ubezpieczenia@autokrak.pl 

Finansowania

Klaudia Kemona-Przybyło 
tel. 600 516 405
finansowania@autokrak.pl 

 


Samochody używane - sprzedaż, wycena, odkup

(pon. - pt. 10:00-18:00)


Wojciech Solak 
tel. 608 286 195
e-mail: uzywane@autokrak.pl


 

Serwis


e-mail: serwis.mitsubishi@autokrak.pl 
Telefon ogólny do serwisu: 12 353 30 52

Mariusz Krok

Doradca Serwisowy
tel. 883 390 919
mariusz.krok@autokrak.pl

Dawid Żmuda

Doradca Serwisowy
tel. 608 286 190
dawid.zmuda@autokrak.pl

Mikołaj Wierucki

Doradca Serwisowy
tel. 728 593 450
mikolaj.wierucki@autokrak.pl


Maciej Jurek

Kierownik Serwisu
maciej.jurek@autokrak.pl


Dział likwidacji
szkód komunikacyjnych
(pon. - pt. 8:00-19:00)

tel. 606 940 900

e-mail: szkody@autokrak.pl

Dział części zamiennych
i akcesoriów

tel. 12 353 30 53

tel. 606 124 451

e-mail: czesci.mitsubishi@autokrak.pl