Kontakt z naszymi obecnymi i przyszłymi Klientami jest dla nas najważniejszy.

Dlatego zapraszamy, jeżeli chcą nam Państwo przekazać informacje i opinie lub mają Państwo pytania.

Auto Krak Jan Wójcik

Jasnogórska 105

31-358 Kraków

Kontakt telefoniczny
Recepcja 12 353 30 50
Kontakt mailowy
salon.mitsubishi@autokrak.pl

Godziny otwarcia salonu


pn. - pt.: 9:00 - 19:00
sb.: 9:00 - 15:00

 

Godziny otwarcia serwisu


pn. - pt.: 8:00 - 19:00
sb.: 8:00 - 14:00

 

Salon


Ogólna Skrzynka Salonu: salon.mitsubishi@autokrak.pl
Telefon Ogólny: 12 353 30 51


Grzegorz Głowacki - Doradca Handlowy
tel. / fax 664 455 902
e-mail grzegorz.glowacki@autokrak.pl 


Damian Wanat - Doradca Handlowy
tel. / fax 883 390 922
e-mail damian.wanat@autokrak.pl 


Marcin Filipek - Kierownik Salonu
tel. / fax 883 390 920
e-mail marcin.filipek@autokrak.pl 

 

 

Serwis


Ogólna Skrzynka Serwisu: serwis.mitsubishi@autokrak.pl 
Telefon Ogólny: 12 353 30 52


Mariusz Krok - Doradca Serwisowy
tel. / fax 883 390 919
e-mail mariusz.krok@autokrak.pl 



Dawid Żmuda - Doradca Serwisowy
tel. / fax 608 286 190
e-mail dawid.zmuda@autokrak.pl 



Maciej Jurek - Kierownik Serwisu
Adres e-mail maciej.jurek@autokrak.pl 

 

 

Dodatkowe informacje

 

Dział likwidacji szkód komunikacyjnych - Sylwia Dul

tel. 606 940 900

e-mail: szkody@autokrak.pl

 

 

Dział części zamiennych i akcesoriów - Michał Stożek

tel. 12 353 30 53

tel. 606 124 451

e-mail: czesci.mitsubishi@autokrak.pl

 
 


Monika Peplińska - Ubezpieczenia 
tel. 604 542 502
e-mail ubezpieczenia@autokrak.pl 

 

  Klaudia Kemona- Przybyło - Finansowania 
tel. 600 516 405
e-mail: finansowania@autokrak.pl 

 

Damian Zdebel - Dyrektor

e-mail: dyrektor.mitsubishi@autokrak.pl