Używamy plików „cookies” w celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną. Pliki „cookies” pozwalają nam na tworzenie statystyk zbiorczych dotyczących ruchu na witrynie, użytkowników i ich zachowań, natomiast nie pozwalają na identyfikację użytkowników.

Akceptuję pliki „cookies”

Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików „cookies”

Mitsubishi Motors

 
  ul. Jasnogórska 105, 31-358 Kraków  
NIP: 677 117 30 32 tel.: (12) 353 30 50 REGON: 350966013
     

Recepcja

Klaudia Kemona-Przybyło

 

www.mitsubishi.autokrak.pl tel: 12 353 30 50 e-mail: recepcja.mitsubishi@autokrak.pl

Salon

Serwis

Części i Likwidacja Szkód

                                  Godziny otwarcia                                                                     Godziny otwarcia                                                                  Godziny otwarcia

pon-pt: 9.00-19.00sob: 9.00-15.00

pon-pt: 8.00-19.00sob: 8.00-14.00

pon-pt: 8.00-19.00sob: 8.00-14.00

tel: 12 353 30 51 tel: 12 353 30 52 tel: 12 353 30 53
e-mail: salon.mitsubishi@autokrak.pl e-mail: serwis.mitsubishi@autokrak.pl e-mail: czesci.mitsubishi@autokrak.pl

Grzegorz Głowacki

Mariusz Krok

Michał Stożek

Doradca Handlowy

Doradca Serwisowy

Doradca Działu Części i Akcesoriów

tel. kom.: 664 455 902 tel. kom.:  883 390 919 tel. kom.: 606 124 451

e-mail: grzegorz.glowacki@autokrak.pl

e-mail: mariusz.krok@autokrak.pl

 

Damian Wanat

Dawid Żmuda

Sylwia Dul

Doradca Handlowy

Doradca Serwisowy

Doradca ds. Szkód Komunikacyjnych

tel. kom.: 883 390 922 tel. kom.:   608 286 190 tel. kom.: 606 940 900

e-mail: damian.wanat@autokrak.pl 

 

e-mail: dawid.zmuda@autokrak.pl

 

e-mail: szkody@autokrak.pl

 

Marcin Filipek

Maciej Jurek

Krzysztof Wójcik

Kierownik Salonu

Kierownik Serwisu

Kierownik Działu Obsługi Posprzedażowej
tel. kom.: 883 390 920   tel. kom.: 692 450 276

e-mail: marcin.filipek@autokrak.pl

 

e-mail: maciej.jurek@autokrak.pl

e-mail: krzysztof.wojcik@autokrak.pl

Finansowanie i Ubezpieczenia
 

Monika Peplińska

 
 

Doradca ds. Finansowania i Ubezpieczeń

 
  tel.: 12 353 30 50  
  tel. kom.: 604 542 502  
  e-mail: ubezpieczenia@autokrak.pl   
     
Dyrekcja
 

Damian Zdebel

 
 

Dyrektor

 
  e-mail: damian.zdebel@autokrak.pl  

 

Mapa serwisu
Polityka prywatności

Copyright © MMC 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone

Created by OS3 multimedia