Mitsubishi Motors

Doradca ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

Doradca Biura Obsługi Klienta

Wymagania:

·                     wykształcenie średnie lub wyższe,

·                     znajomość budowy samochodów,

·                     prawo jazdy kat. B

·                     komunikatywność i umiejętność budowania relacji z klientami

Główne obowiązki:

·                   Kompleksowa obsługa szkód komunikacyjnych

·                   Obsługa klientów w Dziale Biura Serwisu

·                   Nadzór na przebiegiem procesu naprawy

·                   Nadzorowanie jakości i terminowości wykonywanych napraw

Oferujemy:

·         Atrakcyjny system wynagrodzenia,

·         Stabilne warunki zatrudnienia,

·         Interesującą pracę w młodym i energicznym zespole,

Prosimy o zamieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji. Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

CV proszę kierować na adres email:    rekrutacja@autokrak.pl

kom. 602-106-810

Mapa serwisu
Polityka prywatności